Anasayfa / Anasayfa / Avira Antivirüsden Bedava Kapsamlı Yeni Paket
avira dan bedava paket

Avira Antivirüsden Bedava Kapsamlı Yeni Paket

Güvenlik yazılımı geliştiricisi Avira, 2017 yılı için hepsi bir arada bedava internet güvenlik paketi sunmuş durumda. Avira Free Security Suite içerisinde tarayıcı güvenliği, sistem hızlandırma ve VPN araçlarının yanı sıra, antivirüs yazılımının güncellenmiş bir sürümü bulunmakta.

Bedava antivirüs yazılımları  genellikle ödeme seçenekleri ile birlikte sunulmakta. Ancak burada da bazı ayrıntılar bulunmakta. Paket ücretsiz olarak indirilebilse de, içerisindeki bazı yazılımlar sadece deneme amaçlı kullanım sunuyor ve bir süre sonra ödeme yapmanız gerekiyor.

Avira Free Security Suite

Avira Phantom VPN, interneti güvenli ve anonim bir şekilde gezebilmenize imkan tanımakta. Bütün VPN hizmetleri gibi bu uygulama da aktivitelerinizin üçüncü partiler tarafından takip edilmesini ve kişisel verilerinizin ele geçirilmesini engelliyor ve Dünya’nın herhangi bir noktasında, konum engelli içeriklere ulaşabilmenizi sağlıyor.

Phantom VPN’in bedava sürümü, aylık 500MB veri aktarımı sunmakta ve bunun arada yapılacak olan alışveriş ve banka işlemleri gibi eylemler için yeterli olduğu söylense de, günlük gezinti ve indirme için yeterli olmadığı kesin. Ayrıca bu paketle birlikte gelen Phantom VPN’in özel sürümü bulunmakta ve bu sürüm ayda 5€ karşılığında sınırsız veri sunmakta.

Paketin içerisinde ki System Speedup ise aslında Avira’nın  optimizasyon aracının 30 günlük bir deneme sürümü. Bu araç, yavaşlamış olan PC’lere kullanılmayan dosyaları silerek hızlandırma sunuyor, Windows kayıt defterini temizliyor ve çalıştırma işlemlerini yönetebilmenize imkan tanıyor. Dosya şifrelemesi, yedekleme aracı, dosya kurtarma ve ağ yöneticisi şeklinde  özellikleri de bulunmakta. Bunların hepsinin güzel özellikler olduğu söylenebilse de, deneme sürümü şeklinde olması ve  sonrasında uygulamayı kullanmaya devam edebilmek için ödeme yapmanız gerekmekte. Bu yönü kötü tabiki.

Browser Safety (tarayıcı güvenliği) ise Chrome veya Firefox için bir eklenti olarak gelmekte ve arama sonuçlarının yanlarına koyduğu işaretlerle sitelerin güvenli olup olmadıkları konusunda sizi uyarmakta.

Genel olarak bakıldığında Avira Free Security Suite’in birkaç güvenlik ve bakım aracını bir seferde almak için etkili bir yöntem olduğu söylenebilir ancak diğer ödemeli denkleri ile aynı seviyede değil. Paketin içerisindeki her bir ürün ayrı ayrı alınabilmekte .  Avira Free Antivirüs, PC’nizi kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden  korumak için halen pek çok kişinin birinci tercihi…

İndirmek için tıklayınız …

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*