Anasayfa / Anasayfa / Dirt 3 Kısa bir süreliğine Ücretsiz !!
free car game

Dirt 3 Kısa bir süreliğine Ücretsiz !!

Bir çok araba yarışı oyunu piyasaya sürülse de ” Dirt ” serisi her zaman kendine özel müdavimler ve oyuncular için ayrı bir yeri olmuştur. Gerek grafikleri gerek oynanış şekli ile ralli sever oyun severlerin gönlünde taht kuran bir oyun olmuştur. Eğer halen edinmedi iseniz kısa bir süreliğine ücret ödemeden oyuna sahip  olma imkanı sunmakta .

Humble Bundle firması tarafından gerçekleştirilen kampanyada ” Dirt 3 Complete Edition’a ” sahip olabilmek için yayıncının istediği birkaç küçük adımı tamamlamaniz gerekiyor. Humble Bundle hesabınızı Steam hesabınızla eşleştirdikten sonra Humble Bundle sitesi üzerinden oyunu alabiliyorsunuz. Bu adımlardan sonra oyun ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza inmeye başlıyor. Bu adımları nasıl ve hangi sıra ile yapacağınızı görseller ile anlatan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 12 Kasım tarihinde son bulacak olan kampanya,  oyunun kodlarının 19 Kasım’a kadar etkinleştirilmesi gerektiğini de hatırlatalım .

dirt 3 oyunu ücretsiz

Dirt 3 Complete Edition içerisinde ,  oyuna bu zamana kadar gelen tüm DLC paketlerininin tümünü  barındırıyor. 8 yeni pist,  13 ekstra otomobil ve 4 yeni yarış güzergahı bu pakette oyuncuların beğenisine sunulmuş bekliyor. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız elinizi çabuk tutmanızi şiddetle tavsiye ediyoruz diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayınız .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*