Anasayfa / Anasayfa / Instegram Tbt Etiketi Nedir?
tbt nasıl kullanılır

Instegram Tbt Etiketi Nedir?

 tbt etiketiInstegram resim paylaşmayı sevenlerin en önemli platformu. Tüm dünyada her ay 500 milyonun üzerinde kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Türkiye’de ise yaklaşık 20 milyonun üzerinde ınstegram kullanıcısı var. Kullanıcı sayısını her geçen gün arttıran ınstegramla ilgili olarak  platformda kullanılan #tbt etiketinden bahsedeceğiz.

Doğa ve kendi resimlerini paylaşan kullanıcılar kadar bunu profesyonelleştirerek daha ileri seviyeye taşıyıp fenomen olan hesaplarda mevcut. Ünlü sanatçılardan daha fazla kişi tarafından takip edilen kullanıcılar gün geçtikçe artıyor. Hal böyle olunca instegramda her hareket çığ gibi büyüyor. Resim altına yazılan yazılar kadar önemli olan etiketlerde, sizi binlerce kişiye ulaştırabiliyor.

Peki nedir bu tbt?

Tbt kullanıcıların geçmiş zamanlarda çekindikleri resimleri bugün paylaştığı anlamına gelen bir etiket. Örnek verirsek şu an sonbahar mevsimindeyiz, sararmış yapraklar bir bir ayrılırken dalından bir kullanıcı yazdan kalma bir resmi paylaşarak tbt etiketini kullanabilir. Bu ne anlama geliyor derseniz paylaştığım fotoğraf bugüne ait değil daha önce çekilmiş bir resim demek. #Tbt hastag i şeklinde kullanılan bu etiket kullanıcılar tarafında sık sık kullanılmakta.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*