Anasayfa / Anasayfa / Lg ,Samsun ve Philips Tv karşılaştırması

Lg ,Samsun ve Philips Tv karşılaştırması

Herkes bir Ultra HD 4K televizyonu olsun ister. Evet, henüz 4K çözünürlüğü kullanan yeterince kaynak olmadığını biliyoruz, ama çok yakında olacak.

Blu-ray formatı Ocak ayında yenilenecek ve belki de 4K kanallar bile yayına girmeye başlayacak. Tabii böylesine yüksek teknolojiye sahip bir televizyonu almaktaki asıl amaç geleceğe yatırım yapmak. Ama aslında bundan biraz daha fazla sebep var. Bazı Ultra HD TV’ler, çok gelişmiş “upscale“, yani HD’yi UHD’ye genişletme teknolojileri sayesinde şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Blu-ray görüntülerini sunuyor.

Bunun yanında 4K’nin doğuşu 3D‘nin de yeniden doğmasına sebep oluyor. Çünkü doğal olarak yüksek çözünürlükde 3D görüntüler de çok daha iyi görünüyor.

Buradaki en büyük sorun, tüm yeni çıkan teknolojilerde olduğu gibi, çok yüksek fiyatlar. Yine de kampanyalar yardımıyla bütçenize uygun bir 4K TV bulmanız mümkün olabilir. Seçtiğimiz orta kalite ve çok para vermek istemeyenlere hitap eden en iyi 3 markanın  Ultra HD 4K TV arasında kendinize uygun bir model bulabilirsiniz.

yazımız ilgi görürse daha detaylı bilgi ve görsellerle üyelerimizin isteğine göre karşılaştırmalar sunacağız …

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*