Anasayfa / Anasayfa / Milyonlarca İzlenen Fragman: Aamir Khan Dangal

Milyonlarca İzlenen Fragman: Aamir Khan Dangal

Milyonlarca İzlenen Fragman: Aamir Khan Dangal filmi ninamalara girmeden kendinden çokça söz ettiriyor .

Aralık ayı sinema severler için oldukça verimli geçeceği simaya girecek filimlere bakıldığında görülüyor ve birçok kişi daha şimdiden  Passangers , Assassin’s Creed ve Rogue One: A Star Wars Story gibi iddialı Hollywood yapımi filimleri merakla bekliyor. Ancak Hollywood dan geri kalmayacağını idda eden  Bollywood filmi Dangal en az bu filmler kadar iddialı.

Filmin fragmanın ortaya çıktığı andan itibaren ilk hafta 30 milyona yakın izlenme sayısını geçti ve yüksek bütçeli filimler kadar iddialı olduğunu daha şimdiden fragmanıyla kanıtlar gibi gibi.
Bollywood filmlerinin en çok gelir elde eden oyuncusu olan ve  diğer ülkelerde de oldukça popüler olan Aamir Khan‘ın başrolünde olduğu film biyografik bir spor dramını konu almakta. Eski bir güreşçi olan Dangal ( Mahavir Singh Phogat) ve güreşçi olan kızlarının zafer için verdikleri büyük mücadeleyi anlatıyor.

Film de Aamir Khan,  Sakshi Tanwar, Fatima  Sanya Malhotra  ve Sana Shaikh gibi isimler de yer alıyor. Nitesh Tiwari’nin yönettiği filmin senarist ekibinde ise Shreyas Jain, Nikhil Mehrotra Piyush Gupta ve Nitesh Tiwari yer alıyor. Dangal, Hindistan ile birlikte Amerika’da da 23 Aralık‘ta vizyona girecek. Fakat  filmin  Türkiye’deki vizyon tarihi  şimdilik filmin yapımcısı tarafından net bir açıklama yapılmadı.

Hem başrolünde Aamir Khan gibi bir oyuncunun olması hem de fragmanının çok kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşması Bollywood’un hala oldukça popüler olduğunu ve Hollywood’un yüksek bütçeli işlerine kafa tutabildiğini de kanıtlıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*