Anasayfa / Anasayfa / Netflix Artık Türkçe

Netflix Artık Türkçe

2016 yılının başında Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Netflix, Türkiye’deki kullanıcılara özel indirimlerle Türkçe dil desteğini yayına aldı. İnternet üzerinden film ve dizi izleme hizmeti sunan dünyanın en büyük internet TV platformu Netflix Türkçe desteği ile birlikte Türkiye’deki kullanıcılar için fiyatlarını da indirdi.

Netflix’in Temel Paketi’ndeki fiyat indirimi oranı yüzde 40‘ı bulurken, indirim oranı Standart Paket’teyüzde 17, Özel Paket’te ise yüzde 2.5‘te kaldı. Türkiye’deki internet kullanıcılarının en çok beklediği özellik olan Türkçe dil desteği de Netflix’in son yaptığı yenilikler arasında yerini aldı.

netflix türkiye fiyatları

Tek cihaz üzerinden Netlix servislerine ulaşma olanağı sunan Temel Paket’in Türkiye’deki aylık abonelik fiyatı 26.99 TL’den 15.99 TL’ye, 2 farklı cihazdan HD içeriğe erişim imkanı bulunan Standart Paket’in Türkiye’deki aylık fiyatı 33.99 TL’den 27.99 TL’ye ve 4 farklı cihazdan Ultra HD içerik sunan Özel Paket’in (Premium) Türkiye fiyatı ise 40.99 TL’den 39.99 TL’ye indirildi.

İlk ay ücretsiz kampansına devam eden Netflix, servislerine Türkçe dil desteğini de nihayet ekledi. Platformundaki Türk dizi ve benzeri içeriklerinin sayısını da artıran Netflix, Türkçe altyazı ve dublajdesteğini de pek çok içerik için sundu.

Türkiyede Aldığı Diziler

Netflix’in aldığı Türk dizileri şöyle: Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Karadayı, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Diriliş Ertuğrul, Flinta, Kaçak, Gönül, Kış Güneşi Yunus Emre, Kırgın Çiçekler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yeter, Kehribar, Eve Dönüş, Gönülçelen, Kertenkele, Huzur Sokağı, Aşk Yeniden, O Hayat Benim, Çifte Saadet, Sen Benimsin, Kocamın Ailesi, Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk, Adı Mutluluk…

Güneşi Gördüm, Kelebeğin Rüyası, Recep İvedik 4, Düğün Dernek 1 – 2 filmlerinin yayın hakkını da satın alan Netflix, platformuna özel dizi de yaptıracak Türk yapımcılara, ama 2017 yılında. Ayrıca yeni Türk dizileri de satın alacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*