Anasayfa / Anasayfa / Sherlock Dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu
Sherlock dizisi

Sherlock Dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu

Baş rolleri  Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman‘ın paylaştığı Sherlock‘un yeni bölümleri merakla bekleniyor. Sonunda dördüncü sezonun ne zaman ekrana geleceği resmi olarak duyuruldu.

İngiltere’de BBC‘de izleyici karşısına çıkan Sherlock, Sör Arthur Conan Doyle‘ın eserlerinden televizyona aktarılıyor. Bu meşhur hikayeleri Steven Moffat ve Mark Gatiss günümüze uyarlıyor. Sevilen dizide Cumberbatch ve Freeman’ın yanı sıra Rupert Graves, Louise Brealey, Una Stubbs, Mark Gatiss, Andrew Scott, Jonathan Aris gibi isimler rol alıyor.

Dünya da ve Türkiyede yoğun ilgi gören dizi son olarak 2016’nın başında The Abominable Bride bölümüyle karşımıza gelmişti. Bu hikaye seyircileri Victoria Dönemi’ne götürmüştü. Olayların enteresan bir şekilde yaşanması ile gelecek bölümlerde yaşanacak olaylar için yeni bölümler heyecanla bekleniyordu. Nihayet 4. sezon  1 Ocak 2017‘de “The Six Thatchers ” isimli bölüm ile başlayacağı açıklandı. Onu The Adventure of the Six Napoleonsbölümü takip edecek. Şimdilik sezon finalinin ismiyse bilinmiyor. Üstelik Sherlock bu sene Amerika’da İngiltere ile aynı anda yayınlanacak. Dizinin devam edip etmeyeceğine dair belirsizlik ise devam ediyor

Sherlock dizisi ne zaman

Not : İzlemeyen arkadaşlar kesinlikle Sherlock dizini zilemesini tavsiye ederim … 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*