Anasayfa / Sosyal Medya / Snapchat’e Reklam
snapchat

Snapchat’e Reklam

Son zamanların yükselişe geçen sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat, yeni özelliklerle beraber reklam özelliğini de güncelleyecek.

Günde 100 milyondan fazla insanın kullandığı Snapchat’e yeni bir özellik ve reklamlar geliyor. Facebook’un başarısız satın alma hamlesinden sonra Instagram’a hikayeler özelliğini koyarak rekabeti kızıştırmasıyla Snapchat’te kullanıcılara yeni özellikler bu rekabetin kazananı olmak istiyor.

Snapleri otomatik izleme kaldırılıyor

Henüz birkaç güncelleme öncesinde gelen otomatik izleme özelliği, çoğu kullanıcının tepkisini çekmişti. İzlemek istemediği kişilerinde snaplerini izlemek zorunda kalan kullanıcıların eleştirileri sonunda dikkate alınarak bu özellik kaldırılarak yerini yeni bir özelliğe bırakıyor.

Artık snapchatte sadece snaplerini ard arda izlemek istediğiniz kişileri seçerek sadece onları oynatabileceksiniz. Yani bir nevi playlist oluşturarak, istemediğiniz kişileri pas geçebileceksiniz.

Reklamlar geliyor

Geçtiğimiz günlerde halka arzını yapacağını duyuran firma, ekonomik anlamda da kendini geliştirmeye devam ediyor. Yeni güncellemeyle birlikte artık Snapchat’te oluşturduğunuz izleme listesinin arasında, yani snaplerin arasında reklamlar girecek.

Eğer izleme listesi oluşturmazsanız ve tek bir snap izlerseniz, bu sefer de o snap bittiğinde bir reklam karşınıza çıkacak. 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*