Anasayfa / Anasayfa / Turkcell “Emocanlar” Reklamı

Turkcell “Emocanlar” Reklamı

Turkcell’in reklam animasyon karakterleri seyirci karşısına çıktı. Turkcell kampanyalarını ve yeniliklerini animasyon karakterleri Emocanlar aracılığıyla duyuracak.

Animasyon reklamı ekranlardaki yerini aldı. İzleyicinin beğenisine sunulan Emocanlar şimdiden beğeni topladı.

6 farklı Emocan karakteri ile yayında

zeki emocanZeki Emocan: Emocanların en akıllısı. Hesabını bilir, kaliteden ödün vermez. Karşılaştığı olay ne olursa olsun, onun mutlaka akıllıca bir çözümü vardır.

 

pamuk emocan

 

 

Pamuk Emocan: Emocanların en iyi kalplisi. Kötülük nedir bilmez. Tam bir Pollyanna’dır. Karşılaştığı olaylara hep pozitif tarafından bakar

 

 

 

 

racon emocanRacon Emocan: Emocanların en ağır abisi. Babacan tavırlarıyla dikkat çeker, delikanlılıktan ve harbilikten asla ödün vermez.

sefa emocan

 

Sefa Emocan: Emocanların en keyfine düşkünü. En yakın arkadaşları internet ve yemeklerdir. Üşengeç tavırlarıyla dikkat çeker.

 

 

 

 

 

 

organik emocan

Organik Emocan: Her şeyin doğalını sever. İnsana ve doğaya saygı duyar. Kocaman yüreğinde herkese muhakkak bir yer vardır. Duygularını gitarıyla dile getirmeyi çok sever.

tıstıs emocan

 

 

Tıstıs Emocan: Emocanların en endişeli, en ürkeğidir. Karşısına çıkan hemen hemen her şeyden ürker fakat arkadaşları daima onun yanındadır.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*